BOMBA KİLO ALDIRICI NEDİR?

Bomba kilo aldırıcı kullanan kişinin metabolizmasını kısa süre içerisinde istenilen hıza indirmektedir. Bu sayede metabolizması normal çalışan kişi zamanla hızlı bir şekilde kilo almaya başlar. Ayrıca Bomba kilo aldırıcı , kişinin beslenme alışkanlıklarını da olumlu yönde etkilemektedir. Tamamen bitkisel içeriklere sahip olan bu ürün düzenli kullanıldığı takdirde kişinin kısa sürede istediği kiloya ulaşmasını sağlamaktadır. Kilo almak isteme, son dönemlerde kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de görülen bir sağlık sorunudur. Bomba Kilo Aldırıcı hem bayanlar için hem de erkekler için kilo alamama sorununa kesin çözüm olarak üretilmiş en doğal üründür. Bu ürün sayesinde düzenli bir şekilde kilo almanın faydalarına zaman içerisinde sizler de gözünüzle şahit olabilirsiniz.Bomba Kilo Aldırıcının diğer ürünlerden farkı, ürünün kendisinin kilo aldırmasıdır. Siz sadece düzenli olarak hergün kullanın ve kilo almanın keyfini çıkarın.

Bomba Kilo Aldırıcı, metabolizması hızlı çalışan kişiler için özel olarak geliştirilmiştir… Metabolizması hızlı çalışan kişiler, ne kadar yemek yese de kilo almakta zorlanırlar. Bomba kilo aldırıcı, metabolizmayı düzenleyip kişinin hızlı bir şekilde kilo almasını sağlar.

NASIL KULLANILIR?

Bomba Kilo Aldırıcıyı, Sabah ve Akşam olmak üzere Günde 2 defa Yemeklerden 20 dakika sonra , su bardağına 2 tatlı kaşığı Bomba Kilo Aldırıcı Toz koyup, üzerine soğuk süt veya meyve suyu ilave edip iyice karıştırarak içiniz.Düzenli Kullanmaya özen gösteriniz hergün mutlaka kullanınız.

İÇİNDEKİLER VE FAYDALARI

Belirli Oranlarda Özel Olarak Karıştırılmıştır.

Whatsapp’dan Anında Sipariş Verin…

+90 541 432 09 89

MÜŞTERİ YORUMLARI

WHATSAPP MÜŞTERİ YORUMLARI

KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTIYLA
SATIN AL

ÜRÜNLERİMİZİ ONLİNE SATIN ALIN

Online güvenilir e ticaret sitelerinden ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

HEMEN SATIN AL!SIK SORULAN SORULAR

Bomba Kilo Aldırıcının Herhangi bir yan etkisi varmıdır?

Hayır.Hiçbir yan etkisi yoktur. Buğdaya, zencefile ve kimyona alerjisi olmayan +15 yaş üstü herkes kullanabilir.

Bomba Kilo Aldırıcıyı hamile veya emziren bayanlar kullanabilirmi?

Bomba Kilo Aldırıcıyı Emziren Anneler Kullanabilir. “Hamile Anneler”için uygun değildir.

Bomba Kilo Aldırıcı hangi belgelere ve kalite sertifikalarına sahiptir?

Bomba Kilo Aldırıcı, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı,Helal sertifikalı ve ayrıca yüksek kalite standartları denetiminden geçen ürünlere verilen ISO 22000 kalite sertifikasına sahiptir.Daha detaylı bilgi almak için .

Bomba Kilo Aldırıcı kullandıktan sonra aldığım kiloları geri verirmiyim?

Hedeflediğiniz kiloya ulaştıktan sonra, bomba kilo aldırıcıyı azaltarak bırakmanız durumunda herhangi bir kilo kaybı söz konusu olmayacaktır.Örneğin 2 ayda 10 kg aldığınız zamann eğerki bomba kilo aldırıcıyı günde 2 defa kullanıyorsanız 1 defaya indirerek ve zamanla dahada azaltırsanız kilo kaybı olmayacaktır.

Bomba Kilo Aldırıcı hangi yaş aralığındaki kişiler için uygundur?

Tavsiye edilen yaş aralığı 15-45 yaş arasıdır.

Bomba Kilo Aldırıcının diğer ürünlerden farkı nedir ?

Bomba Kilo Aldırıcı diğer ürünler gibi iştah açıp “yemek yerseniz kilo alırsınız” ın aksine ürünün kendisi kilo aldırıyor. Siz sadece düzenli olarak hergün kullanın gerisini ona bırakın. Aynı zamanda içindeki bitkilerinde iştah açıcı özelliği olduğu için istemesenizde yemek yiyceksiniz ve buda sizin kilo alımlarınızı dahada arttıracaktır.

Bomba Kilo Aldırıcıyı spor yaparak kullansam olurmu ?

Bomba Kilo Aldırıcıyı Sporla Birlikte Kullanırsanız Kas Kütlesi Olarak Kilo Alırsınız.Hacim Kazanırsınız etkisi 2 kat olur ve başka takviyelere ihtiyaç duymazsınız.